W najbliższy czwartek, 25 czerwca, o godz. 10, odbędzie się konferencja „Instrumenty wsparcia dla polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19” transmitowana na żywo z Galerii Delfiny. W wydarzeniu weźmie udział Jadwiga Emilewicz, Wiceprezes Rady Ministrów RP oraz Minister Rozwoju, a także prezesi i członkowie zarządu m.in. Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Funduszu Rozwoju i Banku Gospodarstwa Krajowego. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie „Integracja i współpraca”. Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego jest partnerem wydarzenia.

Konferencja zostanie otwarta przez Jadwigę Emilewicz – Wiceprezes Rady Ministrów RP oraz Minister Rozwoju – zaś o tym, jak długo mogą potrwać zawirowania gospodarcze spowodowane koronawirusem i jak ich negatywne skutki zniweluje centralne i lokalne wsparcie rozmawiać będą uczestnicy dyskusji m.in. dr Jacek Janiszewski – Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia „Integracja i współpraca” w Toruniu, Beata Daszyńska-Muzyczka – Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego S.A., Adam Banaszak – Wiceprezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Będą oni wspólnie szukać odpowiedzi na temat skutecznych form pomocy polskim przedsiębiorcom, którzy ze względu na epidemię znaleźli się w trudnej sytuacji.

LINK DO KONFERENCJI JEST JUŻ AKTYWNY: https://youtu.be/GWZSozIqeRs

Organizator konferencji – Stowarzyszenie „Integracja i współpraca” a także partnerzy zapraszają do udziału, by wspólnie z ekspertami znaleźć odpowiedzi na pytania nurtujące polskich przedsiębiorców. Spotkanie poprowadzi Juliusz Bolek, przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Konferencja odbędzie się 25.06.2020 r. w godzinach 10.00 – 11.30. Partnerem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacja XBW im. Ignacego Krasickiego.

XXVII edycja Welconomy Forum in Toruń

Konferencja będzie stanowiła niejako preludium do Welconomy Forum – corocznego wydarzenia, którego XXVII już edycja odbędzie się w dniach 14-15 września 2020 r. To jedno z najważniejszych spotkań ekonomiczno-gospodarczych, na którym każdego roku pojawia się płaszczyzna do dyskusji i wymiany poglądów między przedstawicielami świata biznesu, polityki i nauki. Aktualne informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora: welconomy.pl