Miesięcznik

Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego rozpoczęła nowy projekt. e-Miesięcznik, to newsletter, w którym co miesiąc możemy znaleźć ciekawe informacje ze świata kultury i sztuki, wywiady i felietony.

Zamierzamy budować platformę opinii i informacji o szeroko pojętej kulturze, pamięci historycznej, społecznej odpowiedzialności biznesu w aspekcie wspierania przedsięwzięć kulturalnych i naukowych. W naszym magazynie jest miejsce na każdy interesujący głos, poświęcony kulturze i wyzwaniom współczesnej cywilizacji.

Co miesiąc w e-Miesięczniku znajdą się nie tylko informacje o działaniach Fundacji, ale przede wszystkim wywiady z ciekawymi ludźmi, felietony pokazujące różne oblicza naszej kultury, nowości książkowe i filmowe, kalendarium ze zbliżającymi się wydarzeniami tj. wystawami, spektaklami, koncertami, wernisażami, i wiele, wiele innych.