Już w najbliższą środę w Galerii Delfiny odbędzie się kolejny wirtualny wieczór autorski w ramach cyklu e-Spotkania z książką. Gośćmi galerii będą autorzy książki Operacja Singe. Organizatorem spotkania jest Fundacja XBW.

By przybliżyć czytelnikom najciekawsze rynkowe nowości, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, prowadzi cykl wirtualnych spotkań pod nazwą „e-Spotkania z książką”, które są transmitowane na żywo z warszawskiej Galerii Delfiny. Fundacja gościła już m.in. takich autorów jak Rafał Ziemkiewicz, Tomasz Wołek, Paweł Lisicki czy Adam Michnik.

Operacja Singe to kontynuacja bestsellerowej książki szpiegowskiej – Operacja Rafael. Były oficer wywiadu Marcin Faliński i dziennikarz śledczy Marek Kozbual po mistrzowsku konstruują międzynarodową intrygę. Tajne dokumenty żołnierzy z armii Andersa, które zaginęły tuż po 1939 roku, w trakcie wojny stały się obiektem szpiegowskiej rozgrywki na Bliskim Wschodzie. Zawartość paczki może przechylić szalę na arenie politycznej blisko siedemdziesiąt lat po zakończeniu wojny.

To już drugie spotkanie z autorami w Galerii Delfiny. Marek Kozubal i Marcin Faliński opowiadali o swojej pierwszej, wspólnej książce w czerwcu br. Relację z wydarzenia może przeczytać tutaj.

Spotkanie będzie można oglądać na żywo, na portalu YouTube, pod adresem: https://youtu.be/v8LtW997RsQ o godz. 17.