Blisko 2,5 tys. osób obejrzało ostatnie spotkanie, które w formie on-line zorganizowała Akademia Zarządzania i Rozwoju. Temat: „Jak zostać aktorem? Talent czy szczęście?” przyciągnął przed monitory zarówno absolwentów szkół teatralnych, jak też tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem tego kierunku.

Podczas przeszło godzinnego spotkania nie brakowało trudnych pytań, m.in. o to, czy wykształcenie aktorskie naprawdę jest potrzebne i czy amator może marzyć o sukcesie? Osoby, które dopiero rozważają karierę w tym zawodzie dopytywały; jak wyglądają zajęcia i egzaminy wstępne, czy to prawda, że student pierwszego roku powinien pożegnać się ze wszystkimi znajomymi i rodziną? Na pytania internautów odpowiadali: Aleksandar Milićević i Anna Lemieszek – aktorzy filmowi i teatralni, absolwenci Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

To kolejne już webinarium zorganizowane przez Akademię Zarządzania i Rozwoju. Wcześnie, Akademia zorganizowała spotkanie z Andrzejem Arendarskim, prezesem Krajowej Izby Gospodarczej, którego myślą przewodnią było pytanie: kariera w korporacji czy własny biznes? W spotkaniu wzięło udział ponad 1000 osób.