Platforma Przemysłu Przyszłości, wspólnie z Fundacją im. XBW Ignacego Krasickiego, Instytutem ESG oraz  portalem RaportCSR.pl zapraszają na seminarium online na temat przygotowań i wdrażania zasad przemysłu 4.0 w firmach. Partnerem merytorycznym spotkania jest Krajowa Izba Gospodarcza. W debacie publicznej przyjęło się, że przemysł 4.0 to zagadnienie dla największych zakładów produkcyjnych. Tymczasem na wdrażaniu nowoczesnego myślenia i organizacji w przedsiębiorstwie mogą skorzystać również mniejsze firmy i fabryki.

Podczas spotkania, zaproszeni eksperci z organizacji skupiających przedsiębiorców, administracji rządowej, ośrodków naukowych i instytutów eksperckich przedstawią praktyczne możliwości zmian w firmach i powiedzą jak wprowadzać nowoczesne technologie do zakładów produkcyjnych. Między innymi opowiedzą o zaletach i konieczności przeprowadzenia skanu dojrzałości cyfrowej w firmie, przybliżą także 7 kroków w kierunku transformacji. Wspólnie eksperci postarają się odpowiedzieć na pytanie, czym jest ekologiczna fabryka i co należy wdrożyć, by liczyć na takie miano.

W spotkaniu wezmą udział m.in.:

  • Antoni Rytel – Wicedyrektor Programu GovTech Polska
  • Dawid Solak – p.o. Prezesa Zarządu Platformy Przemysłu Przyszłości
  • Piotr Soroczyński – Główny Ekonomista Krajowej Izby Gospodarczej
  • Damian Kuraś – Dyrektor Instytutu ESG

Spotkanie poprowadzi Tomasz Dereszyński, redaktor prowadzący RaportCSR.pl.

Seminarium odbędzie się w najbliższy wtorek, 14 grudnia o godz. 11:00 na profilach Facebook Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego i Raportu CSR.

Bezpośredni link do transmisji: https://fb.me/e/1e73yREVK