Już jutro w Galerii Delfiny odbędzie się kolejne wydarzenie autorskie z cyklu „e-Spotkanie z książką”. Tym razem gościem Galerii będzie Piotr Zaremba, autor książki „Horror licealny”, z którym będzie rozmawiał Paweł Siennicki. Dzięki streamingowi spotkanie będzie transmitowane na żywo.

Organizatorem spotkania jest Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, która wspólnie z wydawcami i autorami książek przygotowała cykl spotkań on-line, podczas których zalogowani użytkownicy serwisu You Tube mogą zadawać pytania i kreować dyskusje w czasie rzeczywistym. Premierowe spotkanie z udziałem Rafała Ziemkiewicza i Pawła Lisickiego obejrzało blisko 3 tys. osób.

Dyskusja o jakości współczesnych polskich elit w Galerii Delfiny
Przeczytaj materiał na portalu Polskatimes.pl

Kolejne e-Spotkanie odbędzie 3 czerwca, o godz. 15. Link do wydarzenie jest już dostępnym pod adresem https://youtu.be/jTNwVoGYxZk

„Horror licealny” Piotra Zaremby

To książka korzystająca z najlepszych wzorców zarówno kryminału jak i literatury grozy. Akcja dzieje się w środowisku warszawskiej młodzieży, nie do końca typowej, bo mowa o uczniach katolickiej szkoły średniej.

W spotkaniu weźmie udział Paweł Siennicki, redaktor naczelny Polski Metropolii Warszawskiej oraz Wojciech Solarz, aktor filmowy i teatralny.