Już po raz drugi redakcja portalu WaszaTurystyka.pl zorganizowała konkurs na turystyczne spoty promocyjne „Kadr z Polski”. Jedna z nagród specjalnych, dedykowana Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, została wręczona przez prezes Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych filmów, które przedstawiają miejsca pełne uroku i magii na mapie Polski. Wspiera też lokalne inicjatyw promocyjne, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. Przy ocenianiu filmów jurorzy uwzględniali pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.
Ogłoszenie zwycięzców nastąpiło podczas IV Forum Promocji Turystycznej w Polonia Palace w Warszawie. Wszystkie nagrodzone filmy można obejrzeć tutaj

W kategorii „Mój region najpiękniejszy” kapituła konkursu postanowiła przyznać wyróżnienie, premiowane nagrodą specjalną, filmowi „Naturalnie Piękne Górzno” zgłoszonemu przez LOT Pojezierze Brodnickie, wyprodukowanemu przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno.

Nagrodę za promowanie wartości z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu wręczyła Urszula Jóźwiak, prezes Fundacji im. Księcia Biskupa Warmińskiego Ignacego Krasickiego. Fundacja jest wydawcą portalu RaportCSR.pl