Fundacja XBW wspólnie z Galerią Delfiny zaprasza na wieczór autorski Roberta Kuraszkiewicza. Spotkanie odbędzie się dziś, w czwartek 6 lipca, o godz. 18. Bezpośrednią relację ze spotkania będzie można śledzić na kanale You Tube Fundacji.

„Świat w cieniu wojny” to tytuł najnowszej książki Roberta Kuraszkiewicza, w której autor podejmuje próbę głębokiego i unikatowego spojrzenia na fundamentalne zmiany w trakcie wojny rosyjsko-ukraińskiej. Ocenia polską politykę i przedstawia postulaty dotyczące efektywnego realizowania naszego interesu narodowego.

Dyskusję z udziałem autora książki poprowadzi Marek Jurek, historyk i były Marszałek Sejmu RP. W dyskusji wezmą też udział red. Łukasz Warzecha (Do Rzeczy) oraz red. Grzegorz Osiecki (Dziennik Gazeta Prawna).

Wydarzenie odbędzie ramach się w e-spotkań z książką w Galerii Delfiny, w czwartek o godz. 18. Bezpośrednia relacja odbędzie się na kanale Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego. Link poniżej!