W nocy z 7 na 8 czerwca zmarł w wieku 49 lat Andrzej Godlewski – dziennikarz, komentator, wykładowca akademicki. Człowiek, który był wychowawcą i autorytetem dla wielu dziennikarzy. Niezwykle aktywny aż do końca, angażował się w wiele ważnych społecznie projektów. Odszedł człowiek wielkiej klasy, który łączył i budował, osoba niezwykłej życzliwości.

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność gościć Go podczas wydarzeń, organizowanych przez Fundację XBW w Galerii Delfiny – wieczorów autorskich i debat. Jeszcze w kwietniu wspólnie z naszą Fundacją zorganizował w Galerii spotkanie z udziałem studentów ze Szwajcarii i profesora Henrique Schneidera Nowoczesna gospodarka – dyskusja w szwajcarsko-polskim gronie

Dziękujemy, Andrzeju, za wielokrotne bezinteresowne wsparcie i życzliwość. Pozostaniesz na zawsze w naszej wdzięcznej pamięci.